We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

10 Numara Senaryo Yarışması görüntüleri-1

10 0 0
29.03.2022

Ankaragücü'nde olumlu gelişmeler var. Olmaya da devam edecek gibi görünüyor. Gerçekten bizler için mutluluk verici…Geçtiğimiz perşembe gecesi çok ilginç bir etkinliğe şahit oldum. 40 yılın üzerinde bu kulübü en ince detayına kadar takip ederim. Daha önce çok şahit olmadığım bir etkinliğe davet edildim. Ankara Kültür Sanat Medya Yönetim Kurulu Başkanı Esat Deniz Abdaloğlu, Serçe Yapım Ajans Başkanı Serdar Çetinkaya tarafından organize edilen, Ankaragücü temalı "10 Numara Senaryo" yarışmasının ATO Kongre salonunda töreni vardı.

Bu kurumlar haricinde Ankaragücü Kulübü, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Yenimahalle Belediyesi de organizasyona destek verdiler. ABB Başkanı Mansur Yavaş şehir dışında olduğu için yerine Sait Atalay geldi. Başkan Faruk Koca şehir dışında olduğu için ise vekaleten Hakan Bilgin gecedeydi. Yenimahalle'nin abisi Fethi Yaşar ise bizzat gelip ve güzel bir konuşma yaparak geceye destek verdi. Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz’ın gelmesi ve konuşması da çok anlamlıydı. Yılmaz orada bir anı anlattı.

Mansur Başkan ile Londra’da bir restoranda yemek yemeye gitmişler. Oraya gelen bir kişi onlara hiçbir şey demeden direkt olarak "Ankaragücü" diye tezahürat yapmaya başlamış.........

© Anayurt


Get it on Google Play