We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Dilin kemiği yok

1 0 0
27.05.2022

Gerçekten yok. Çünkü Cem Polatoğlu ve Cemal Kızıltan’ın korkacağı, çekineceği hiçbir şey yok. Madden de siyaseten de bir çıkarları, kazançları, arka planda gizli saklı bir hesapları yok. Üstelik onların bu muhalif tutumları yüzünden, nice işler kaybettiler, nice dostlar yitirdiler. Hatta bu muhalif tutumları sebebiyle acente belgeleri dahi elinden alındı.

B.U. döneminde en önemli yazıları, başkana yakın turizm siteleri tarafından sansür edildi. Belki de bu nedenle, defalarca yazılmasına rağmen; Yenikapı yerine Karaköy’e Galataport inşa edildi. Gelen ilk 5 bin kişilik gemide yaşanan kaosu görünce Yenikapı’ya Port yapma kararı aldılar.

Sömestir ve yaz tatillerinin yayılması onlarca kez yazıldı. Sansür nedeniyle yeni duyuldu ve ancak 3 sene önce 2 ara tatil konuldu.

Acentelere home office izni, gastronomiye gereken önem çok daha önce verilebilirdi.

O kadar yazmamıza rağmen, THY, “Su akar Türk bakar” atasözünü ispatlarcasına 20 milyon transit yolcuya hiçbir servis vermeden senelerce seyretti. Nihayet bu sene biletle beraber 2 günlük promosyon paket turları pazarlamaya........

© Anayurt


Get it on Google Play