We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yurtdışına açılmadığıma çok pişmanım

2 3 0
14.06.2019

Bu hafta Deniz Akkaya ile hem yeni projelerini ve hem de hayatında astrolojinin önemini konuştuk.

Neler yapıyorsun?

Sporla hayatım hep içi çe oldu ama şu an çok daha farklı bir boyuta geldi. Bu konuyla ilgili önümüzdeki kışa yapmak istediğim şeyler var. Onun için hazırlanıyorum. Daha ne kadar hazırlanacaksın diyeceksen, iyinin üstü, daha iyisi var.

Hayatınızın nasıl bir dönemindesiniz?

Öncelikle inanılmaz bir fiziksel performans ve güçle kendimi sınadığım bir dönemdeyim. Birincisi hazırlık aşamasındayız ikincisi hayat sadece tek boyutlu bir şey değil. Bir ara keyiften verdiğim partilerimi iş ciddiye binince artık bir şirket kurup farklı bir boyuta taşımak istedim. Oradaki heyecanım da beni enteresan bir şekilde öyle bir boyuta getirdi ki, artık festival yapacak, organizasyonlar yapacağımız bir şirketle güçlerimizi birleştirdik. Türkiye’de çok büyük bir müzik festivali yapmak istiyorum. Bu yaza ve yaz sonrasında kışa festivaller yapacağız.

Aslan burcusun, burcunun sende yansıyan en önemli özelliğini nasıl tanımlarsın?

Aslan burcuyum, zor biliyorsun. Aslan’lar için aslında zor bir ortam var. Aslanların tahammül edemediği şeylerdir; ikiyüzlülük, riyakarlık, içten pazarlıklı hareketler. Maalesef dünya şu an insanın insanla sınandığı bir dönemde. Bu söylediklerim en büyük sınavlar olmuş. Sabretmeyi, tevekkül etmeyi, tevekkülle olaylara yaklaşmayı öğrendiğim bir dönemdeyim.

Astroloji hayatının neresinde?

Astroloji maalesef ülkemizde doğru algılanmıyor. Sabahları........

© Akşam