We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yeniliklerle dolu bir dönemdeyiz

7 1 15
02.03.2019

İyi ve kötünün büyük mücadelesinin ortaya çıkacağı, ruhsal ve bedensel sağlığın kişisel olarak fazlasıyla önem kazanacağı enerjiler hakim olmakta. Tepeden tırnağa yenileneceğimiz, özümüzle bütünleşip yarım olanı tamamlayabileceğimiz ya da hırslarımızın ateşinde yanacağımız bir uyanış dönemi, olduğunun göstergeleriyle dolu enerjileri deneyimleceğiz. Bu hafta kırılma noktası doğum ve yeni başlangıçlar. Fakat hiçbir doğumun sancılı olmaması düşünelemez. İster normal doğum, ister sezaryen olsun mutlaka sancı ve zorluk vardır. Fakat her doğumun bir mucize olduğunu unutmamak gerekir. Kim olduğumuzu, geçmişimizi yaptıklarımızı, yaşadıklarımızı, yaşamı sorguladığımız bir sürecin içindeyiz.

Karanlık ve aydınlığın yan yana ilerlediği bir ay her bakımdan. Gecenin günü takip ettiği gibi eksi ve artının yaşamlarımızı eşitlediğinin bilinciyle bu sürecin mimarları olacağımızı aklımızdan çıkarmamalı, geçmişle çatışmak yerine, ana şükredip, yüreklerimize güzellik tohumları ekip, emekle yetiştirmek için mücadele etmeliyiz.

KOÇ

Bu hafta, pek çok konuda kararlarınızı netleştirmede güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Ne kadar sakin olur ve insanları anlamaya çalışarak hareket edersiniz bu sert rüzgarın etkisini o kadar hafifletirsiniz.

BOĞA

Kariyer hayatınızda, güçlü bir çıkış........

© Akşam