We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yeni yılda Merkür gerilemesi

5 0 0
21.12.2018

2019 yılında Merkür’ün gerilemede olduğu üç dönem; 5 Mart - 28 Mart (Balık burcunda) 8 Temmuz (Aslan burcunda) - 1 Ağustos (Yengeç burcunda) 31 Ekim - 20 Kasım (Akrep burcunda)

Belirli aralıklarla, Dünya’dan izlenildiğinde, bazı gezegenler dönme, yavaşlama ya da dönüş yönünü değiştiriyor gibi görünmektedir. Gerilemedeki bir gezegen, önceden belirlenmiş olayları, geçmişten gelen çözülmemiş sorunları, yanlış eylemleri, yaşamın bazı alanlarındaki tıkanıklıkları, hüsranları, beklenmedik değişiklikleri vurgulayabilir. Merkür’ün başlıca etkisi aslan, kova, boğa ve akrep gibi sabit yıldızlar üzerine olsa da aynı zamanda başak ve ikizlerin üzerinde de olacaktır. Sebebi ise bu iki burcun yönetici gezegeni olmasıdır. Günlük hayatımızda Merkür iletişim, ticaret, eğitim ve ulaşımla bağlantılıdır. Bu alanda çalışan ya da ilgilenen kişilerin ilgisini yönetir.

Merkür gerileme hareket halindeyken, insanlar arasındaki iletişimin bozulduğunu, transferlerde tıkanıklıkların ve gecikmelerin meydana geldiğini, İnternet bağlantılarının çalışmadığını ve bu dönemde, yanlış kararlar almaya daha yatkın olduğumuzu fark edeceğiz. Bu süreç sadece olumsuz etkilere sahip gibi görünse de sadece siyah beyaz düşünmek zorunda değiliz. Bu yüzden yıldız mesajlarının olumsuz yönlerine meyilli olmamalısınız. Her zaman olumlu bir yan vardır ve buna odaklandığımız sürece bize yarar sağlar.

KOÇ

Ruhsal olarak iyileşmeler........

© Akşam