We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yeni başlangıçlara hazır olun

6 1 0
08.03.2019

Mart ayı hem kişisel hem de toplumsal düzeyde olağanüstü dönüşüm enerjilerini beraberinde getiriyor bizlere.

2019 Ay ve Güneş Tutulmalarıyla başladı. Tutulmalar sıklıkla değişim getirdikleri ve hayatlarımızı yeni bir yöne kaydırdıkları için her zaman çok güçlüdür. Tutulmalar, ayrıca kadersel olayları veya hedeflediklerimizi gerçekleştirmek adına harekete geçiren enerjileri barındırır.

Mart 2019’un en önemli astrolojik olayı devrimlerin gezegeni Uranüs’ün Boğa burcunda seyrine başlaması. Uranüs, 26 Nisan 2026’ya kadar seyrini sürdüreceği Boğa geçişine başlıyor.

Ay’ın ilk günlerinde her birimiz kendimizi 2018 yılında düşündüğümüz durumlarda bulabiliriz; melankoli, kaygı ve yanlış düşüncelerimizden uzaklaşıp irademizi güçlendireceğimiz enerjiler hakim gökyüzünde.

Uranüs, parayla ilgili yapıları ve önceliklerimizi yeniden değerlendirme enerjisini de barındırmakta. Bu enerjiyle her türlü güvenlik fikrini yeniden tanımlamamıza yardımcı olabilir. Her bir hayatımızın, önümüzdeki 7 yıl boyunca önem kazanacak olan küçük devrimler ve zihniyet değişikliklerinden geçeceğimiz enerjiler ile karşı karşıyayız şimdi. 26 Mart 2019’a kadar Venüs enerjisi ilişkilerimizde duygusal bir bakış açısıyla hatalarımızla yüzleşmemize katkıda bulunur. Bozulan ilişkilerimizi düzeltmek elimizdedir şimdi geç kalmadan pişman olmadan yeni bir başlangıç mümkündür.

6 Mart’ta Türkiye........

© Akşam