We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Terazi burcunda mavi dolunay

5 3 0
19.04.2019

19 Nisan Türkiye saatiyle 14.13’te Terazi burcunda mavi dolunay gerçekleşecek. Bu pek çoğumuzu huzursuz kılabileceği anlamına gelmektedir. Beklenmeyen olaylar ve öngörülemeyen davranış, ikili ilişkilerimiz açısından gerginlik yaratabilir. 19 Nisan Terazi dolunayı duygusal destek, aşk ve sevgiyi içeren ilişkilerdeki dengesizliklerini de vurgulamakta.

Asteroit Hybris ve dolunay konjonktüründe aşırı güven ve kibir yerine merhamet ve alçakgönüllülük çağrısında bulunuyor bizlere.

Aşk emek ile büyüyen sevgiye dönüşüp insanı insan yapan en yüce en kutsal duygu olduğuna göre değerli kılmaya gayret etmeliyiz.

Duygular, içgüdüler ay nitelikleri dolunayda zirveye ulaşır. İlişkilerimizde zorluklarının üstesinden gelmek için duygusal gücü ve sezgiyi arttıran enerjiler hakim olur. Bilinçaltımızı bilinçlendirmemizi, kişisel ilişkilerimizi tarafsız ve dengeli bir şekilde görmemizi sağlar.

19 Nisan’da gerçekleşecek Dolunay Terazi, aşkı yöneten Venüs’e ve Uranüs’e yön verecek. Ne yazık ki, her iki yön de zordur. Bu nedenle bu dolunay ilişkilerde belirsizliği ve gerginliği beraberinde getirebilir.

Özellikle geçmişte birlikte olup yolları ayrılanlar tekrar bir araya gelme arzusuyla gerçek olmayan duygularla aldatmaya aldanmaya kafa karıştırmaya meyilli olabilirler.

Dikkatli davranılmalı, timsah gözyaşları süslü sözlerle pişmanlık türküleriyle hayatınızdan çalanlara tekrar yaşamlarınızdan çalmalarına izin vermemeniz önemli.

Güneş‘in konumu ve Uranüs heyecan, beklenmedik değişim ve özgürlük getiriyor her birimize.

Normal aktivitelerinizden tamamen........

© Akşam