We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Satürn, Oğlak burcunda geri harekette

6 1 0
03.05.2019

Satürn, Oğlak burcunda R geri harekette olacak 18 Eylül 2019’a kadar… Satürn geri hareketlerinde, her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, kendi gerçeğimizde idrak etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz.

Satürn olgunluğa, bilgeliğe ve başarıya ulaşmanın kapılarını açmamızı sağlayan, karanlıkları aydınlığa ulaştıran, kapının karmik anahtarıdır. Her birimiz için. Nasıl ki gecenin sabaha erişmesi için bir zaman dilimine ihtiyacı varsa insanın da hayata yolcu olma adına deneyimleri, seçimleri, yanlışları ve doğrularıyla olgunlaşabilmesi için bir zaman gereklidir.

Satürn bu yolculuktaki maceramızda seçimlerimizin yanlışlarının zorluğunu doğrularının mükafatlarının, güzelliklerini yaşatır bizlere. Olgunluk sabır başarı ve bilgelikte hiçbir zaman için zorlayıcı hayat sınavlarını geçmeden gelmez. Ruhumuzu arındırıp kalbimizin mührünü açıp, özü gerçek saflığa ulaştırabilmek için gerekli olan her şeyle karşılaştırır bizleri.

Öğretmen Satürn’ün geri hareketi süresince bu enerjiyi pozitif şekilde değerlendirebilmek için kendi seçimlerimizden alışkanlıklarımızdan, izin verdiklerimizden kaynaklı ruhumuza, bedenimize, kalbimize verdiğimiz zararları açık yüreklilikle değerlendirmeli, uyuttuğumuz benliğimizi uyandırmaya çaba göstermeli, çirkinlikleri, hastalıklı yanlarımızı arındırmaya, şifalandırmaya gayret etmeliyiz. Bizler birey olarak arınmış şifa bulmuş yenilenmiş olduğumuzda, kendimize zarar vermeyi bırakır, farkındalık kazanır ve bize........

© Akşam