We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Oğlak burcunda Ay tutulması

3 2 0
12.07.2019

17 Temmuz Türkiye saatiyle 00.38’de Oğlak burcunda kısmi Ay Tutulması gerçekleşecek. 13 Temmuz 2019’dan itibaren, Güneş ve Venüs, Satürn ve Pluto’nun enerjileriyle çözülmeden bırakılan yüzleşmekten kaçındığımız bir dizi olayın varlığını kabul etmek zorunda kalıp gerçekçi davranarak bu durumlarla başa çıkmamıza yardımcı olacak gelişmeleri doğru şekilde hayatlarımıza yansıtıp değerlendirebiliriz. Kadınlık, kadınları ve çocukları koruma, sosyal politikalar gibi konularla ilgili meseleler, aynı zamanda mülkiyeti düzenlemeye ilişkin kurallar ile ilgili ülkemizde ve dünya genelinde önemli gelişmeler ilkler yaşanabilir.

Oğlak burcunda Kısmi Ay Tutulması kararlarımızın ve eylemlerimizin sonuçlarını artırabilecek Pluto etrafında gerçekleşecek. Bazılarınız geçmişe sıkı sıkıya sarılmaya çalışacaklar. Ancak tam da en çok korktukları şeyleri üreterek takip ettikleri güvenlik duygusunun kaybına neden olabilirler.

Netice olarak bu ay ki enerjiler cesaret, yaratıcılık, irademizi ortaya koymamız yüreğimizin sesine kulak verdiğimizde, doğru kararlar alıp hayatlarımızı yenileme, aşkı, huzuru, güveni, çalışma potansiyelimizi arttırmamızı da mümkün hale getiriyor. Tutulma enerjileriyle ego, gurur ve kibirinden uzaklaşanlar hayattan ödüllerini aşkla almayı başaracaklar.

İletişimin gezegeni........

© Akşam