We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Numaralarla 2019 yılı

5 0 0
25.01.2019

2019 evrensel bir yıl! Evrensel yıl sayısını hesaplayalayarak sene içinde sizi nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz.

2019 yılının rakamlarını eklemeyle birlikte, sonra tek bir rakama düşme. Bu, 2 0 1 9 = 12 ve 1 anlamına gelir 2 = 3. Köklü dönüşümden sonra ( ve her zaman kolay değildir) ‘11’ Evrensel 2018’in enerjisi (2 0 1 8) = 11. 1 oldukça zor bir yıldı, 2019 ve 3 taşıdığı evrensel enerjiyle viran olmuş gönüllerimizi hayatlarımızı yeniden yapılandırabiliriz. İşte önümüzdeki 2019 için doğum tarihine dayanan numeroloji tahminleri.

Olumlu faktörler, şanslı renkler, meslek hayatı, kişisel ilişkiler, aşk hayatı, iş ve daha fazlası hakkında bilgi edinin. 2019’un size nasıl davranacağını okuyun. Bu yılın en şanslı kişileri, 3 numaralı numerolojisi olanlar olacak.

Numerolojisi 1 olan insanlar bu yıl tamamıyla iyi bir yıl geçirecekler. Olumlu titreşimlerle birlikte etrafınızda dolaşan yeni bir enerji çizgisi hissedeceksiniz. Kendinize daha çok güvenecek ve hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacaksınız.

Şanslı numeroloji numarası 2 olan insanlar, kayıpların yanı sıra az karla ortalama bir yıla sahip olacaklar. Hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için her zamankinden daha çok çalışmalısınız.

Numarası 3 olan insanlar için en iyi olduğunu kanıtlayacaktır. Bu dönemde hayatın her alanında başarı ve mutluluğa kavuşacaksınız. Aşk hayatınız, kişisel ilişkileriniz, meslek hayatınız ve geliriniz kesinlikle ilerleme kaydedecek.

2019 yılı numeroloji numarası 4 olan insanlar için zor olabilir. Kısa yoldan yol almak ve akıllıca oynamak yerine, hedefinize ulaşmak için çok çalışmak zorundasınız. Mühendislik, tıbbi veya kamu giriş sınavlarına girmeyi........

© Akşam