We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Mars, Başak burcunda: Hayaller gerçek oluyor

4 2 0
23.08.2019

Daha iyisini yapacağımızı ortaya koymak için eyleme geçmeli kalp kırıklıklarımızı hatalarımızı temizlemeli, isteklerimizi gerçekleştirmek için cesur kararlı istekli olmalıyız.

Mars, Başak burcunda iken, sadece daha iyi şeyler yapmak hakkında konuşmanın yeterli olmadığını kabul edelim ve gerçekleştirmek için harekete geçelim. Savaş ve cesaretin temsilcisi Mars’ta ilerleyen Başak’ın analitik ve örgütsel yapısına bağlı, kararlılık ve aksiyona dayanan klasik Mars enerjisine sahibiz şimdi… Yaşamlarımızda ve ilişkilerimizde yaptığımız planları uygulayıp pozitif düşündüğümüzde hayallerimiz gerçek olabilir. Şimdi karanlıklardan negatif olan her şeyden uzaklaşmalı, hayatımızı yapılandırmak için ilerlemeliyiz.

GEÇİŞİN ETKİLERİ

Adaletin kılıcı haklıdan yana olacak. Kalp kıran yakan döken emek hırsızlığıyla haksızlık eden başkalarının başarı ve mutsuzluğundan beslenenler zor sınavlar verecek. Çıkar ilişkilerine dayalı ilişkiler iş ve özel yaşamlarda bitecek. Gerçekten emek verip sevenler değer görüp sevilip sevinecek. Hayattan aşkla mükafatlar alacaklar.

BURÇLARA ETKİLERİ

ATEŞ........

© Akşam