We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Kimseyi basamak olarak kullanmadım

3 2 0
05.07.2019

Bu hafta başarılı sunucu- yazar Saba Tümer ile hakkında merak edilenleri konuştuk.

Yeni kitabından biraz bahseder misin?

Kitabın adı ‘Mutluluk 21 Günde’. Bu benim kendimle ilgili bir yolculuğun işe yaraması ve işe yaradıktan sonra bunu herkesin mutluluğa hakkı var, herkes mutluluğu tercih etmeli diye kitap haline dönüştürdüm. Şimdiye kadar gerek ailem gerek özel hayatımla ilgili kimseye anlatmadığım şeyler var.

Yay burcusun yönetici gezegenin Jüpiter’in yansımasıyla şen kahkahaların yıllara meydan okuyan enerjin pek çok kişiye pozitif bir şekilde yansıyor.

Buradaki en büyük şey samimiyet… Dışarıda nasılsam; normal hayatımda, özel hayatımda, ekranlarda da aynı şekildeyim. Sonuçta ekran önünde tüm enerjini harcıyorsun. Onun için arkadaş detoksu yaptım. Daha doğrusu enerji vampirlerini bir şekilde hayatımdan çıkardım. Sokaklardan besleniyorum.

Astrolojiden nasıl faydalanırsın?

Çok kritik yerlerde astrolojiden faydalanmayı tercih ediyorum. Mesela benim programcılığı seçmem, oraya yönelmem de astroloji sayesinde oldu. Kendimi keşfetmekte kullanıyorum, mantıklı bir şekilde kullanıyorum. Senin kitabında da yazmıştım zaten; yağmur yağacaksa şemsiyeyi alıp çıkmayı öğreniyorum astrolojiden.

En büyük pişmanlığın nedir?

En büyük pişmanlığım; İstanbul’a taşınırken, vedalaşırken sarılmamıştım teyzeme. Kötü olacağım ya da ağlayacağım diye. O bana sarılmak........

© Akşam