We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Jüpiter geri hareketine başlıyor

3 6 1
12.04.2019

Jüpiter 10 Nisan’da Yay burcunda 11 Ağustos’a kadar R geri harekette olacak.

Jüpiter ilerlemenin iyimserlik felsefenin, idealizmin gezegenidir. Jüpiter R geri harekette olduğunda kişi kendi dini ve felsefi inançlarını ideallerini ahlakını kendisine öğretildiği tarzda değil, kendi bildiği şekilde yorumlamaya oluşturmaya başlar. Sezgisel cevaplar araştırır ve kendi içimizde aradığımız cevapları bulur, detaylara takılmayız. Genel olarak başkalarının umduğu çıkış noktalarını kullanarak ilerleme sağlanır.

Jüpiter, 10 Nisan’da 24 derece Yay burcunda başlıyor ve 11 Ağustos’ta 14 derece Yay burcunda R geri hareketini bitiriyor. Jüpiter geri hareketi büyümeyi, mutluluğu, başarıyı içeren, felsefi ve manevi bir iç gözlem ve yansıtma zamanıdır bizler için.

Bu yıl Jüpiter’in geri hareketinin ana teması romantizm ve samimi ilişkiler olacak. Bununla birlikte, Akrep burcunda bulunan zorlu sabit yıldızın yansımalarıyla Jüpiter’in gerilemesi ahlaksızlığa ve utanç duyulacak olaylara neden olabilir. Ayrıca bu enerji altında kıskançlık, takıntı ve aşırı ve yıkıcı davranışlara yönelimi olanlar bu potansiyellerini dengeleyemedikleri takdirde davranışlarının yıkıcı sonuçlarıyla karşılaşabilirler.

Jüpiter 10 Nisan’da 24 21’derecede zorlu bir sabit yıldızın üzerinde ve Ay ve Merkür’e meydan okuyan T-Kare oluşturacak.

Sabit Yıldız Lesath tehlike, çaresizlik, ahlaksızlık ve kötülük verir ve asit zehirleri, kazalar, felaketler ve operasyonlarla bağlantılıdır. Ancak Jüpiter ile belirgin başarılar verebilir. ’Aynı zamanda, müthiş bir iç görü ve keskin zekâ verir.

Bu enerji altında özellikle 10- 15 Nisan haftasında karamsarlık yüzünden anlaşmazlıklar içinde olmamaya dikkat etmeliyiz. Duygusal........

© Akşam