We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Hiçbir zaman sabun köpüğü işler yapmadım

2 0 0
07.06.2019

Bu hafta başarılı şarkıcı, programcı Fatih Ürek ile hem ideallerini hem de astrolojiyi konuştuk.

Yoğun bir çalışma temposu içinde kendinize zaman ayırabiliyor musunuz? Hobileriniz var mı?

Çok fazla meşkalesi olan biriyimdir. Sanatla uğraşan çoğu insanda görürsünüz bunu. Biz kendimizi hep bir şeylerle meşkul ederiz. Benimde çok hobim var tabii ki. Uğraşılarım, zevk aldığım ve kendimi iyi hissettiğim şeyler var. Fakat son 1,5 senedir bu yoğun tempodan ancak kişisel ihtiyaçlarıma vakit buluyorum.

Koç burcusunuz ve yönetici gezegeniniz Mars’ın etkisiyle enerjiniz insanlara karşı pozitif bir şekilde yansıyor. Enerjinizin bu kadar güçlü olmasının sırrı nedir?

Özgür ruhlu biriyim. Burcumunda verdiği bir özellik bu. Tabii deneyimler ve yaşın ilerlemesiyle birlikte, daha fazla sorguluyor insan. Bu beni özgürlüğümü daha çok önemsemeye itti. Olduğum gibiyim. Kimseyi kandırmaya çalışmıyorum. Dans etmek istersem ediyorum, konuşmak istersem konuşuyorum. Hesap kitap yapmıyorum.

Meslek hayatında yapmak istediğiniz en büyük hayaliniz nedir?

Mesleki hayallerimin çoğunu gerçekleştirdim. Hitlerim oldu. Sinema filmi yapmak istedim, yaptım. Program yapmak istedim, onu da yapıyorum. En büyük derdim, mesleğime saygı duyulması. Hiçbir zaman sabun köpüğü işlerle var olmadım. Bu sene, bir yıl içinde on beşten fazla ödül aldım.

Hayatta en büyük pişmanlığın nedir?

Bazen fazla güveniyorum, karşımdakini kendim gibi hissediyorum ama öyle değil aslında, karşımdaki insanlara duyduğum sevgi........

© Akşam