We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Hayaller gerçeğe dönüşüyor

8 1 9
05.04.2019

Nisan 2019’un ilk yarısına, Balık burcunun romantik duygu dolu enerjileriyle başlıyoruz. İletişimin temsilcisi Merkür’ün 17 Nisan’a kadar Balık burcunda seyri ve 20 Nisan’a kadar Venüs’ün de Balık burcunda olmasıyla hayal kurmak ve hayallerimizi hayata geçirebileceğimiz enerjiler hakim gökyüzünde.

Merkür, Venüs ve Neptün’ün yansımasıyla aşk uyanışa geçiyor.

Pek çoğumuz aşk kavramıyla tanışabiliriz. Emek verilen ilişkilerin yeniden yapılanacağı sevgisini ifade etmekte göstermekte zorlananların kendilerini net bir şekilde ortaya koyup sevmenin paylaşmaktan geçtiğinin farkına varacakları güçlü etkiler enerjiler, aşka hayat verip aşkla hayat bulmamızı sağlayacak.

Fakat bu enerjiler aşırı romantik şiirsel ve boş vaatler ile aldatılma olasılığı yüksek ilişkiler kurulmasına da neden olabilir.

Büyük iyilik Jüpiter 10 Nisan 2019’da yönetici olduğu Yay burcunda geri hareketine başlayacak ve 12 Ağustos 2019’a kadar geri hareketinde seyrine devam edecek. Bu enerji bizi kişisel inançlarımızı ideallerimizi gözden geçirmemize ve böylece kendi oluşturduğumuz korku, kaygı, güvensizlik ve başkalarının neden olduğu sınırlamalardan kurtarmamız için farkındalık getirmekte. Jüpiter, Merkür ile 11 ve 13 Nisan arasında ve 15 ve 16 Nisan’da Venüs’i gergin enerjileri etkili kılabilir.

Bu enerjiler altında 3’üncü şahısların allı pullu söylemlerinin etkisi altında kalarak doğru olduğunu bildiğimiz konularda öfkeyle kararlar alıp haklıya haksızlık yapmamıza neden olsun istemiyorsak gözümüzün gördüğü yüreğimizin tasdiklediği doğruları başkalarının kin hırs ve çıkarlarına değişmemeli adil davranmayı seçmeliyiz.

Merkür ve Mars’ın enerjileriyle zihinsel akışımız öğrenim kabiliyetimiz idrakimiz güçlenip artıyor; zihinsel olarak bilgi biriktirmeye ve........

© Akşam