We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Gökyüzü enerjilerinin astrolojik yansıması

3 0 3
22.02.2019

Tüm dünyada insani değerlerin sevginin önemini kavramamız gereken, dünyamıza ve yaşamımıza değer verip bireysel anlamda hayatın sorumluluklarını üzerimize düşeni yapmamız gerekenlerin farkına varacağımız özel bir haftadayız. Bireysel anlamda farkındalığımız ve insani değerlerimiz ölçüsünde uyanışa geçeceğimiz kendi çabalarımızın daha yoğun bir şekilde ön plana çıkacağı şükrün sabrın merhamet ve paylaşmanın ilahi aşkın ön plana çıkacağı, enerjiler uyananlara rehberlik edip, ışık olup karanlıklarını aydınlatacak enerjilerle karşı karşıyayız. Bu güzel enerjiler altında ben ve milli sporcu arkadaşlarım Serkan Tatar, Gülsüm Tatar, İsmail Ertaş, Uğurkan Erez, Cemil İpekçi, Deniz Akkaya Ogün Temizkanoğlu, Fatih Ürek, Asena ve Umut Akyürek gibi pek çok kıymetli ismin öncelik ettiği bir projeyle İstanbul boks ailesi bünyesinde sevgiyi sporu birleştirip şiddetin her türlüsüne hayır dediğimiz bir sosyal sorumluluk projesi başlattık.

Siz değerli okurlarımızdan da bu konuda desteklerinizi bekliyor, sevgi tohumlarını kalplere gönüllere ekip, dünyanın sevgiyle güzelleşmesi için farkındalık yaratmanızı istiyorum.

KOÇ

Kararlarınızı netleştirmede güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Alınganlıklar sergileyerek özel hayatınızda sert rüzgarların esmenize neden olacak. Bekar Koçlar unuttuğunuz........

© Akşam