We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Eylülde gücünüzü fark edeceksiniz

3 1 0
13.09.2019

Dünya ve ülkemizde Eylül ayı enerjileri, özellikle Güneş ve Ay burcu olan Başak ve Terazi burcu liderlerini, iş insanlarını, sanatçıları, toplum tarafından bilinen kişileri, fazlasıyla etkileyecek enerjileri getirecek. Sırların deşifre olacağı, güvenin olmadığı evlilik ve ilişkilerin sona ereceği, iş ortaklıkların da sorunların yaşanacağı bir aya tanıklık edeceğiz. Kısacası eylül gerçekleri, gün yüzüne çıkartacak maddi manevi ruhani fiziki kayıplardan hatalardan ders çıkartamayanlar için oldukça zorlu geçecek... Eylül ayı boyunca hayatımızın her safhasında öğrendiklerimizi dünyamıza yansıtmamız için son derece güçlü ve teşvik olacağımız gücü fark edeceğimiz bir ay olacak!

İş hayatlarımızda gerçekten nasıl düzenlemelerde bulunacağımızı belirlemeli ve gerçekten yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeliyiz.

Eylül ayı her birimiz için hayal kurmanın zamanı değil, hayallerimizi gerçekleştirmek için harekete geçmenin zamanı!

Eğer halsiz, motive olmamışsanız veya istekleriniz için işler çok yavaş hareket ediyorsanız, eylül ayı enerjilerini değerlendiremeyeceğinize emin olabilirsiniz.

KOÇ: İş ve özel hayatınızda mahremiyete 14 Eylül’de, hem Merkür hem de Venüs ortaklık sektörü ile ilgili konularda evlilikte etkili olacak enerjileri getiriyor sizlere. Bu ayla bozulmuş olanı toparlayabilirsiniz.

BOĞA: Devam eden bir ilişki içindeyseniz, herhangi birinin yalan yanlış söylemlerinin etkisi altında kalmamaya dikkat etmelisiniz. Bu ay bir hükümet projesine başlayabilir çok farklı alanlarda başarılı gelişme ve gelirler elde edebilirsiniz. Boğa burçları için güçlü bir politik konum elde edebilecekleri enerjiler söz konusu.

........

© Akşam