We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Eylül 2019 gökyüzünün bizlere mesajı

2 0 0
05.09.2019

Düşüncen konuşmana, Konuşman hareketine, Hareketin kaderine yansır, Güzel düşün. Güzel yaşa..! Hz.Mevlana

Ruhlarımızın şifalanacağı özgürleşeceği bireysel olarak sevginin değer verilmenin güvenin ne olduğunu daha once anlamadığımız kadar iyi anlayıp kıymetini bileceğimiz iyinin kötüye galip gelip aydınlığa erişeceği enerjiler ile dolu bir ay EYLÜL

2019 yılının Eylül ayı değişimler ile dolu enerjileri barındırıyor her birimiz için. Çelişkilerden belirsizliklerden uzaklaşacağımız kısa ve uzun yolculuklar ile maddi manevi kendimizi geliştireceğimiz inatçı tavırlardan uzaklaşmayı başarıp istikrarı huzuru yakalayabilmemizin mümkün olacağı etkiler ile karşı karşıyayız.

Ayrıca, etrafımızdaki insanların gerçek niyetlerini fark edeceğimiz ne ye dikkat etmemiz gerektiğinin farkına varacağımız bize zararı olan yanlışlar yanılgılar yaşamamıza neden olan kişilere karşı dikkatli ve tedbirli davranarak nerede virgule nere de nokta koyacağımızı bilerek hareket edeceğimiz enerjiler hakim gökyüzünde. Başarı ya da mutluluğumuzdan rahatsızlık duyan bizleri kendi menfaat ve çıkarları doğrultusunda kullanan kişileri fark etmemiz ve bu kişilerin geçmişte olduğu gibi bizim iyi niyetimizi suistimal etmelerine son vererek huzur bulup bizi seven değer veren kişiler ile ilişkilerimizi güçlendireceğimiz özel bir aydayız.

Eylül Ayında,
- Sevmeye once kendimizden başlamalı,
- Bizi özel değerli hissettirip huzur verenleri kucaklamalı
- Başkalarının doğruları ile kendi doğrularımızdan uzaklaşmamalı
- Şans kapımızı çalmışken sahiplenmeli
- Sevmekten emek vermekten mücadele etmekten
- Vazgeçmemeliyiz.
- Toleranslı olmalı maddi manevi alma verme dengesini korumalı
- Fiziksel ve Ruhsal sağlımız için gelişime açık olmalı
- Hayat bize güzel sürprizler hazırlayıp sunarken
- Geçmişte ki acılara takılıp kalıpta güzelliklerin içinde
- Yer almamız gerekirken kendimizi sınırlandırmamalıyız.

DÜNYA ve ÜLKEMİZDE Eylül ayı enerjileri, Özellikle Güneş ve Ay burcu Başak ve Terazi burcu liderleri iş insanlarını sanatçıları toplum tarafından bilinen kişileri fazlası ile etkileyecek enerjileri getirecek. Sırların deşifre olacağı güvene dayalı olmayan pamuk ipliğine bağlı güvenin olmadığı evlilik ve ilişkilerin sona ereceği İş ortaklıkların da sorunlar menfaat çatışmaları çıkar amaçlı ihanetlere dünya da ve ülkemizde tanıklık edeceğiz ay boyunca.

KOÇ: Gökyüzü haftaya yüksek bir enerji ile başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. İş birlikleri yeni fikir ve projelerin başarı ile uygulanıp kabul göreceği maddi manevi kazançlı günlerdesiniz. Üretkenliğiniz son derece yüksektir zamanı iyi değerlendirebilmenin avantajı ise insanların takdir ve güvenini daha da fazla kazanmanızı sağlayacak. Rakipleriniz başarınızın altında kalıyor olmanın hırsı ile sizleri baskı altına almaya çalışmak için kendilerine yakın insanlarla size mobbing yapmaya çalışabilirler. Öğreneceklerinize sadece şaşırırsınız. Sizler ruhsal enerjisi yüksek psikolojisi güçlü insanlarsanız. Ama akıl oyunları ise eğer siz bu oyunlara düşmeyecek kadar zekisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle romantic sevgi dolu paylaşımlarda bulunacak ilişkinizi aşkla besleyeceksiniz….

BOĞA: Gökyüzü haftaya öğreneceğiniz önemli gelişmeler beklediğiniz haberlerin olumlu yönde gelmesi ile başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Kariyer hayatınızda keyifli gelişmeler söz konusu. Yatırım yapabilir uygun imkanlarla yeni bir şeylerin sahibi olabilirsiniz. İşinizle ilgili kararlar alırken ya da taleplerde bulunurken tüm düşüncelerinizi........

© Akşam