We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Değişimler ve fırsatlar

9 0 39
18.01.2019

21 Ocak Pazartesi günü Dolunay, 21 Ocak Türkiye saatiyle 08.12 Aslan burcunun ilk derecesinde tam Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmada beklenmedik olay ve haberler, gelecek hakkında endişe ve belirsizliğe neden olabilir. Hayat eskisinden daha telaşlı ve hızlı görünmeye başlayabilir. Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması Ocak 2019’da yalnızca gökyüzünde loş yıldızların bulunduğu bir alanına düşüyor.

Bununla birlikte, daha parlak yıldızlar değişikliği kabul etmek güven ve cesaret vermek için Güneş ile aynı hizada sıralanır. Sabır, kendini kontrol etme, uyum ve açık bir zihin, değişen koşullardan doğan yeni fırsatlardan yararlanmanızda yardımcı olacaktır.

Bu tutulma ile birlikte duygularımıza, samimi ilişkilerimize evimize ve ailemize odaklanırız. Tam ay tutulması özel hayatımız üzerinde daha da güçlü bir etkiye sahiptir

21 Ocak Ay tutulması, 2 Temmuz’da ki tam Güneş tutulmasına kadar süren bir tutulma aşaması oluşturmak için 5 Ocak güneş tutulmasında bulunan temaları tamamlar.

21 Ocak’ta Türkiye saatiyle 08:12 Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasında, kendimizi gergin hissedebilir ve bağlılık, odaklanma gerektiren şeyler için sabrımız az olabilir. Eğer biri bizi engellemeye çalışır veya bizi isyan etme olasılığı yüksek olan bir şey yapmaya zorlarsa, tepkilerimiz sertleşebilir, sıkıcı ve yeni herhangi bir şeyden rahatsız olabiliriz.

Rahatsız edici bir his yüzünden veya yeni bir şey beklentisi içinden olduğunuzdan ötürü rahatlamakta zorlanabilirsiniz. Bu, özellikle yakın ilişkilerimizde ani........

© Akşam