We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

BURÇLARA GÖRE ŞİFALI BİTKİLER

5 1 0
26.04.2019

KOÇ: Doğum haritalarında Mars etkisi ağır basıyorsa kuvvetli Mars açıları yükselen Koç ya da 6’ıncı evde Mars varsa vücuttaki mineral ve vitamin dengesine dikkat etmeleri gerekir. Bitkisi Isırgan otu…

BOĞA: Doğum haritasında Venüs etkisi hakimse yükselen Boğa yada 6’ıncı evde Boğa yerleşmişse vücuda giren şeker ve karbonhidratlar kolay kolay yakılamaz ve direkt yağa dönüşürler. Bitkisi çoban çantası.

İKİZLER: Doğum haritalarında Merkür etkisi hakimse yükselen İkizler ya da 6’ıncı evde Merkür ya da İkizler burcu yerleşmişse, en büyük avantajları sindirim sistemlerinin çok iyi çalışmasıdır. Bitkisi ayı sarımsağı.

YENGEÇ: Doğum haritasında Ay’ın etkileri baskınsa yükselen Yengeç ise vücudun su ve tuz dengesi çok önemlidir. Vücut sıvılarının astrolojide yöneticisi Ay’dır. Vücutları su tuttuğu ve ödemler yaptığı için tuzlu gıdalardan uzak durmalılar.

ASLAN: Doğum haritalarında Güneş etkileri ağır basıyorsa kuvvetli Güneş açıları varsa yükselen Aslan ve 6’ıncı evde Aslan burcu varsa hassas olan kalpleri problem çıkarabilir. Bitkisi ebegümeci.

BAŞAK: Doğum haritasında Merkür hakimse yükselen Başak ya da 6’ıncı evde Başak ya da Merkür varsa, mide ve bağırsak problemleri yaşarlar. Bitkisi altın başak.

TERAZİ: Doğum haritasında Venüs etkisi hakimse Terazi yükselene sahipseniz vücuda giren şeker ve karbonhidrat direk yağa dönüşür ve kolay kolay yakılamaz. Bitkisi çıbanotu.

AKREP: Doğum haritasında Plüton gezegenin etkileri baskınsa yükselen burcunuz Akrepse, özellikle Plüton Güneş’ten ters açı alıyorsa Endokrin hormonu düzenli çalışmayabilir ve psikolojik kökenli hastalıklar görülebilir. Bitkisi calendula.

YAY: Doğum haritasında Jüpiter etkisi hakimse yükselen Yay yada Jüpiter açıları sert etkilerdeyse vücut çabuk........

© Akşam