We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Burçlara göre giyim tarzı

7 0 0
30.11.2018

KOÇ: Cesur, çarpıcı aynı zamanda da zarif modern çizgiler taşıyan kıyafetler ruhunuzdaki o yüksek enerjiyi başarıyla yansıtmanızı sağlayacaktır.

BOĞA: İçinizdeki amazonu dışarıya yansıtan kıyafetler günlük hayatınızı renklendirecektir. Gece davetlerinde ise prensesler gibi kabarık uzun kuyruklu ve dantel işlemelerin olduğu kıyafetler tam size göredir.

İKİZLER: Modern çizgiler asimetrik ve bohem tarzı kıyafetler tercih edebilirsiniz. Şık olmanın yanında kendinizi rahat hissetmenizde sizler için çok önemlidir.

YENGEÇ: Masumiyetinizi yansıtacak romantik giysiler zarif işlemelerle bezenmiş yelek ve etekler ruhunuzdaki mistik havayı yansıtmanızı sağlayacaktır.

ASLAN: Gösterişli, kıvrımlarınıza dikkat çeken pırıltılar hafif dekoltenin olduğu kıyafetler tercih edebilirsiniz.

BAŞAK: Zarafetinizi saflığınızı ve duruluğunuzu yansıtacağınız pastel tonlarda maksi etekler yüksek bel pantolonlar tercih edebilirsiniz.

TERAZİ: Gül ve çiçek motiflerinin işlendiği dantellerle bezenmiş romantizmi çağrıştıran giysiler ilk tercihiniz olmalı.

AKREP: Cesur çizgiler taşıyan dar kesim vücut hatlarınızı ön plana çıkaran aynı zamanda da masumiyetinizi belli eden kıyafetler tercih edebilirsiniz.

YAY: Miniden uzuna bedeninizi saran kabarık etekleriyle sevimli çekici çiçek motifleri ile süslenmiş ceketler bluzlar size özgü tasarlanmış giysiler tercih edebilirsiniz.

OĞLAK: Dönemlere atfedilmiş bohem tarzda asil bir şıklık arz eden yaka ve etek uçlarındaki detaylarla ön plana çıkan kıyafetler tercih edebilirsiniz.

KOVA:........

© Akşam