We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bu hafta hangi burcu neler bekliyor?

2 0 0
18.10.2019

KOÇ: Gökyüzü yanlış anlaşılmaların çözüme kavuşacağını müjdeliyor sizlere. Şansınızı doğru ve pozitif sözlerle yükseltin ve kendinizi her alanda ifade edin ve maddi manevi kazançlı çıkın. Bu hafta miras geçmişten gelecek alacakların tahsilatı bu dönemin getirileri arasında. Beklenmedik gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyecerek rahatlayacaksınız.

BOĞA: Gökyüzü bu hafta köklü ve olumlu değişimleri de beraberinde getiriyor sizlere. İş hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. Finansal konularda oldukça şanlısınız. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın.

İKİZLER: İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan İkizler bu hafta yeni bir iş bulabilir, iş değişikliğine gidebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise arzularınızın esiri olmadan gerçekçi davranmalısınız. Sorunları görmezden gelirseniz daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

YENGEÇ: Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeç’ler uzun zamandır aşktan uzaksanız bu hafta beklenmedik gelişmeler aşkla taçlanabilir. İş hayatınızda da uyumlu davranışlarınız ve yapıcı tutumunuz sayesinde ayın ilerleyen günlerinde terfi alabilir farklı bir pozisyona........

© Akşam