We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bu hafta hangi burcu neler bekliyor?

6 3 0
11.10.2019

KOÇ: Bu haftanın ilk gününden itibaren hukuk ve mahkeme ihtilaflarını çözmek için çalışacaksınız. Finansal konularda ise istikrarı arttırmak için çalışmanız gerekir İş hayatınızda haksızlıkları ortaya çıkartma konusunda oldukça zorlanacaksınız. Güvenilirliğini ve yeteneğini geliştirebilecek önemli işler yapabilirsiniz. Bu size fayda sağlayacaktır.

BOĞA: İş hayatınızda hafta boyunca önemli kazançlar elde edebileceksiniz. Hafta boyunca insanlar tarafından takdir edileceksiniz. Ticari ilişkilerde bu hafta birçok uygun fırsatınız olacak. Hafta boyunca işinizi daha hızlı yapmakla meşgul olacaksınız. Özel yaşamınızda ise kırıldıysanız bunu kendi içinizde yaşamak yerine konuşun ifade edin.

İKİZLER: Büyümeye yönelik işleriniz için kararlı olmalısınız bu hafta biraz daha fazla para harcamanız gerekebilir. Özel yaşamınızda ise evlilik hayatınızda mutlu olacaksınız. İlişkinizde krizler varsa iyi bir aile terapisti ortak noktada buluşmanızı ve doğru kararlar almanıza katkıda bulunacak. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler sizlerde bu hafta sürpriz beraberliklere adım atabilirsiniz.

YENGEÇ: Bu hafta, iş hayatınızda son derece cazip ve yeni ürünlerinizi tanıtmakla meşgul olacaksınız. Sonuç olarak, kazancınız artacak ve pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Uzun zamandır iş arıyorsanız bu hafta istediğiniz işe kabul edilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bu hafta evli ve çocuk sahibi yengeçler oğlunuzun ya da kızınızın evliliği ile ilgili bir akraba görüşmeniz olabilir.

ASLAN: Bu haftanın........

© Akşam