We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bu hafta hangi burcu neler bekliyor?

5 0 0
27.09.2019

8 Eylül Cumartesi günü, 5 dereceyle Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, sevgi, aşk ve iyi şans enerjilerini yansıtacak. Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay enerjisinde, Zaniah adı verilen uyumlu bir sabit yıldız ve Aşkın gezegeni Venüs ile maddi manevi zenginliklerin gezegeni Jüpiter'in olumlu enerjileri ile son derece etkili enerjiler olarak yansıyacak bizlere.

Tüm burçlar olmak üzere, özellikle Öncü burçlar Koç - Yengeç - Terazi ve Oğlak, bu yeni Ay ve Uranüs enerjisiyle sezgileriniz oldukça yoğunlaşacak ve bazılarınızı biraz endişeli bir ruh haline büründürebilir bu durum. Son zamanlarda kısıtlandıysanız veya sıkıldıysanız, daha fazla özgürlük ve kendinizi daha çok ifade etmek isteyebilirsiniz. Sizin üzerinde biraz gücü olan baskı kurabilen ya da beklenmeyen bir olay olan ya da bir kişi sizin rutininizi, davranışınızı veya planlarınızı değiştirmeye zorlayabilir.

Terazi Yeni Ay’ının etkisi son dört hafta 28 Ekim 2019’a kadar sürüyor. Yeni bir başlangıç yapmak ve yeni projelere başlamak için en iyi zaman bu yeni ayın ilk iki haftasında yapılmalıdır.

KOÇ: Karşıt burcunuz Terazi’de gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi iş hayatınızda mesai arkadaşlarınızla ilişkilerde gerginliklere neden olabilir. Sakin olun ve sizi hiç kimsenin fikirlerinizi hayata geçirme noktasında engellemesine izin vermeyin. Yeni ay enerjisi aileden gelecek maddi manevi desteğin de müjdesi sizler için.

BOĞA: Ek gelirler ve gelirinizde süreklilik arz edecek anlaşmaların altına yine bu süre içinde imza atabilirsiniz. Yeni ay enerjisi alerjik reaksiyonlara idrar yolu rahatsızlıklarına neden olabilir. Böyle bir durumda hemen uzman bir hekime görünmeli........

© Akşam