We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bu ay hangi burcu neler bekliyor?

2 0 0
04.10.2019

Güneş yükselen ya da ay burcu KOÇ olanlar:

Ekim, yeteneklerinizi ortaya koyacağınız bir deneme ayı olabilir sizler için. Daha iyi daha düzgün bir yaşam için adımlarınızı akıllıca atmalısınız. Çok çalışmanız ve sadece şansa güvenmeden ilerlemeniz gereken bir dönem. Kariyerinizde yoğun çalışmalar olabilir ve sorumluluğunu aldığınız işlerinizi tamamlamalısınız. Maneviyatla ilgili bilginizi arttıracağınız bir aydasınız. Bu süre zarfında, pek çok konuda zorluklar olacak fakat mücadele etmekten vazgeçmemelisiniz. Her eylemi dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir.

Güneş yükselen ya da ay burcu BOĞA olanlar:

Bu, ay genel çalışmalarınız ve aktiviteleriniz için sürekli destekleyici enerjiler ile karşı karşıyasınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için bazı ekstra çabalar içinde olmanız gerekebilir. Sosyal hayatınızda oldukça rahat bir şekilde keyif alacaksınız ve genellikle memnun olacağınız yeni insanlar tanıyarak iletişimde başarılı olacaksınız. Finansal olarak, bu dönem büyük rahatlama sağlayacağınız fırsatlar söz konusu sizler için. Tasarruf planlarınızı sistematik olarak iyileştirebilirsiniz.

Güneş yükselen ya da ay burcu İKİZLER olanlar:

Bu ay iş hayatınızda etkinliklerde küçük çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu durumlarla karşılaşırken diplomatik bir tutum geliştirmelisiniz. Koşullar konusunda huzursuz olabilirsiniz. İşler sizi biraz karışık veya kararsız hale getirecek olsa da öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Duygusal olarak üzgün ve yoğun olabilirsiniz. Aile üyeleriyle ilişkilerinizde stresli durumlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yönetimdeki değişiklik nedeniyle işyerinde zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Güneş yükselen ya da ay burcu YENGEÇ olanlar:

Kendinizi her zamankinden güçlü ve savaşçı hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Çeşitli faaliyetlerde bulunacak ve zorluklarla baş etmeye hazır olacaksınız. Gezilerden ve uzun yolculuklardan keyif alacaksınız. Karşı cinsin dikkatini çekeceğiniz bir aydasınız. Yeni arkadaşlıklar........

© Akşam