We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bu ay gergin enerjilerle karşı karşıyayız

12 0 0
08.02.2019

Mars ve Pluto arasındaki görünüşe göre şubat 2019’un ilk üç günü patlayıcı bomba şeklinde çok gergin enerjileri barındırmakta. Ayın seyri devam ederken, astrolojik atmosfer soğur ve gezegenler dostane bir şekilde etkileşime girer. Satürn ve Neptün arasındaki yarım üçgen (60 derecelik açı) bu ay da devam ediyor ve üzerimizde 1 Şubat ile 14 arasında daha fazla etkiye sahip olacak.

Satürn, Pluto ve Güney Ay Düğümüyle birlikte, güzelliklerin temsilcisi Venüs 4 Şubat 2019’dan sonra Oğlak burcunda olacak. Bireysel olarak hepimiz duygusal istikrar ve güvene duyulan ihtiyacı daha yoğun hisseder ve olaylara daha uzun vadeli bakmaya daha eğilimli hale geliriz. Ancak bu eğilimler, Mars’ın Koç’taki enerjisiyle 14 Şubat 2019’a kadar baş başa ileryecektir.

14 Şubat 2019’da Mars, tam olarak rahat hissetmediği bir burç olan Boğa’ya geçiş yapacak. Bu, enerjisini yapıcı bir şekilde kullanmamızı engellememelidir.

Mars, Koç burcundan geçerken başladığımız her şeyi tamamlamak için bu dönemin en iyisini yapabiliriz.

KOÇ

Bu hafta pek çok konuda kararlarınızı netleştirmede güçlüklerle karşılaşabilir aşırı alınganlıklar sergileyerek özel yaşamınızda da ailenizle ilişkilerinizde de bu tutumunuz sebebi ile sert rüzgarların esebileceğine işaret etmekte.

BOĞA

Bu hafta kariyer hayatınızda........

© Akşam