We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Annesi adına sanat okulu açıyor

2 1 0
09.08.2019

Ressam ve moda tasarımcısı Emre Ertürk ile yeni projelerini ve astrolojiyi konuştuk.

Yeni projelerinizden bahseder misiniz?

Annemi ve babamı kaybettikten sonra 25 yıllık yurtdışı serüvenime ana vatanım da eklenmiş oldu. 0 natürel ve onarıcı cilt bakım ürünlerimi, Emr NY koleksiyonlarına ek olarak 5 ay önce hayata geçirdim. Dostum, Luis Bien ile ortaklaşa bir EmrNY Designer Skin Care serisi yarattım. Bunun yanı sıra kuzenimle Emre Ertürk NewYork Home’un deneyimli olduğu dekorasyon ve ev aksesuvarları departmanını birleştirdik. Bu yıl ayrıca resim sanatında 25’inci sanat yılıma özel resim sergilerimi açmaya devam ediyorum.

Çalışmalarında ilhan kaynağınız nedir?

Her dönemin ilhamı farklıdır, bu dönemde oluşan ilhamım; annem Serpil Güzey’in adını taşıyacak olan sanat ve tasarım okulu; Serpil Guzey School of Design. Beraberinde okul binasının hemen yanında da bir Emr NY operasyonunu kurmak.

Yengeç burcusunuz, yönetici gezegenin Ay’ın yansımasıyla güçlü sezgilere sahip olduğunu söyleyebilir misiniz?

Sezgilerim inanılmayacak kadar güçlü. Meslek hayatımda bugüne kadar çok kazık yedim. İlk başlarda sezgilerimi kulak ardı ediyordum. Annem vefat edeli 12 ay oldu, artık sezgilerimi kendim için kullanıyorum. Dezavantajları, negatiflikleri, egoistlikleri hemen başta, fark edip manevra kabiliyetimi uyguluyorum.

Astroloji hayatınızın neresinde? Gökyüzü enerjilerinden nasıl faydalanıyorsunuz?

Konuda eksper olan birkaç bilgeden........

© Akşam