We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Karantina günlerinde kazananlar ve kaybedenler

8 2 0
08.05.2020

KAZANANLAR

YALIN

Eve kapanmamız gerektiğini ve insanların bu süreçte yeni mecralara yöneleceğini tespit edip ilk canlı yayını yapanlardan biri. İzlenmesinin sırrı, samimiyeti ve işi abartmaması. Yalın, bu dönemde Instagram’ı o kadar etkili kullandı ki, takipçi sayısını üçe katladı. Bu hareketleri bir yana, bir canlı yayın için sponsorundan aldığı 300 bin lirayı virüsle savaşa bağışlayarak asıl golü attı.

AŞK-I MEMNU...

Televizyon ekranlarının efsane dizisi, dijital ortamlardaki izlenebilirlik durumunu kırdı ve majör kanallardan birinin en önemli gündüz saatinin lokomotifi oldu. Efsane geri döndü

CAN YAMAN...

Hemen herkes ekmek yapıp kilo almak için ortam oluştururken karantina sürecini lehine çevirdi Yaman. Evde kendini spora, İspanyolca öğrenmeye ve tangoya verdi. Resmen bir eğitim kampında gibi...

İNTERNET MEDYASI...

Çok ciddi bir takipçi kazanımı yaşadılar. Evde sıkılan insanların kitap okumak ya da film seyretmekten bile çok tercih ettiği şey oldu. Sosyalleşmek ve sosyal kalabilmek için internet medyası tercih edilen oldu.

AJDA PEKKAN...

Canlı bağlantıyla katıldığı TV programında öyle açıklamalar yaptı ki, bir kez daha starlığını kanıtladı. Kontrollü polemiklerine bir yenisini daha ekledi. İtirafları sayesinde oluşan samimiyeti geniş bir kitle tarafından ilgiyle izlendi ve kabul edildi.

KAYBEDENLER

ASLI........

© Akşam


Get it on Google Play