We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Toplumsal cinsiyet eşitliğini savunmak küfür kokuyor!

2 0 0
01.08.2022

Bu akımın asıl hedefi kadını evden dışarıya çıkarmaktır. Bu hal tek başına kaba bir musibet, kendibaşına bir beladır.Uzun erimli olarak kadınlar için bir felakettir.

Kadını şartsız şursuz iş hayatına çekmek üremeyi azaltır, ailenin dengesini bozar. Bunun için de karanlık bir akıl kadını sokağa çakmek için bir çalışma ve caba içindedirler. Avrupanın ruhsuz hayat sistemini bize monte etmek istiyorlar. Vicdanları sızlamadan partner yasasını ülkemizde aile fertlerine uyguluyorlar.

Tabi partner kavramı literatörümüzde yok, çünkü 18 yaşını dolduran bir bay ve bayayın nikahsız bir arada yaşamalarına verilen addır.

Aslında bu yönüyle aile düşmanlığını yapıyorlar ve bir nevi insanlık adına suç işliyorlar.

Erkek işe, kadın işe gitse bu ev kime kalacak? Her ne kadar 2 ya da 3 çocuk yapsalar da anne baba şefkatını onlara yeterince gösterebilirler mi? Unutmayalım anne başına düşen çocuk sayısı 2.8’ın altına düşen bir toplum yaşlanma moduna girmiştir demektir.

Çocuk anne hasretiyle yaşayacak, başka bir kadının elinde büyüyecek, akıllı biri demiyor ki müsaade edin bu kadın evladına baksın.Geleceğimiz için evlat yetştiriyor diye işini kolaylaştıralım.

Neymiş efendim bir gün baba, bir gün anne çocuğa bakacak,

Vay efendim kadınların kendine özgü maaşı yokmuş, kredi kartı yokmuş, para tasarrufu yokmuş, kocasının eline bakıyormuş.Bilmiyorlar ki koca ailesinin geçimini sağlamakla yükümlüdür, inancımıza göre.

O kadar hayattan kopuk hale geldiler ki evin erkeğinin maaşını olduğu gibi hanımına bıraktığını da bilmiyorlar, bu sokak danaları. Anne olma vasfını kayb etmiş aiseler.

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği........

© Akasyam


Get it on Google Play