We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

6284 Numaralı Yasa Aile Düşmanı, Cinayet Dostudur

3 0 0
04.08.2022

Bir ülke düşün ki kendi inanç, kültür, örf ve adetlerine göre yasa yapmaktan acizdir. Kabul edelim etmeyelim bizim durumumuz bu.

Zamanında kimi yetersiz, millet düşmanı kimselerin Fransa’dan, Almanya’dan, Roma hukukundan ve İsviçre’den kanun ithal ettiği gibi şimdi de, o sözleşme bu sözleşme diyerek inanç ve kültürümüzle bağdaşmayan yasalar çıkarıyorlar.

Hayatın huzur ve mutluluk katsayısını arttıran ilahi hukuk, inanç ve kültüründen faydalanmadan bir topluluk yasa çıkarıyorsa ben o halka halk demem, o millete millet diyemem.

Bizim inanç ve kültürümüzde anne kutsaldır, anne evin direğidir, eş uğruna can verilen namustur, anne cennetin ayaklarının altında olduğu bir şahsiyetin adıdır, eşe, aile fertlerine el kaldırılmazken, sen gel karı koca ilişkisini şu anda hükümsüz olan İstanbul Sözleşmesine göre hazırlanan 6284 numaralı yasanın aile bakanlığı aracılığıyla reklamını yap, ben vatandaş olarak bu yasanın hala değiştirmeyen Meclsi de bu yasanın arkasında duran Aile Bakanlığını da kınıyorum!

Bu yasa erkeği adamdan saymıyor,

Bu yasa tek taraflı ifadeyi esas alıyor,

Bu yasa erkeği kalacak adres göstermeksinizin evden atıyor,

Bu yasa erkeğin........

© Akasyam


Get it on Google Play