We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

İzmir'in Milli Eğitimi Rotaryonlara Mı Teslim Ediliyor? (3)

1 0 0
13.08.2021

İki makale yazmış ve bu makaleler de İZMİR'İN MİLLİ EĞİTİMİ ROTARYONLARA MI TESLİM EDİLİYOR? başlığını atmış idik.

Makale özellikle dostlarımız dan, abilerimiz den, kardeşlerimiz den çok, ama çok güzel dönüşler oldu. Tekrar tekrar hepsine sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum.

Makale 2019 senesinde

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu, ‘Rotary Okulda’ isimli bir çalışmayla okullara girmek için eski Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladıkları bir protokol üzerine. Protokolün içindekileri yazmayacağım, zira okumak isteyenler siteden bulabilirler.

Bunun üzerine yazılmış bir makalede nedendir, niçindir bilmem tüm arkadaşlar tamda yeni bakanın göreve geldiğinde yazıldığını düşünerek vede bunu bizzat söyleyerek yazının altında bir şeyler aradılar.

Herkes bilmeli ki şahıslarla hiç bir işim yok. Sadece ve sadece bu ROTARYANLAR ve MASON ZİHNİYETİNİN, okullarımıza; Milli Eğitim gibi milli ve yerli olması hasebiyle büyük bir gayret içerisinde olan bu kurumun resmi bir el ile- ki oda Bakanlık- girilmesi. Yoksa; bana ne Ahmetten, Mehmetten, Hasandan, Hüseyinden. Bugün bu kurumların başında bu arkadaşlar bulunur yarın bayrağı başka bir kardeşimize devreder. Bu bir hizmet ve bayrak yarısıdır. Lâkin altına imza atılan o

PROTOKOL, İPTAL EDİLMEDİĞİ SÜRECE MASONİK ZİHNİYET İLELEBET, MİSYON VE VİZYONUNU, MİLLİ EĞİTİMİN OKULLARINDA HEM ÇOCUKLARIMIZA, HEM VELİLERİNE, HEM DE ÖĞRETMENLERİNE ZERK EDECEKTİR.

Arkadaşlar diyorlar ki " Ya abi adamlar iki tuvalet temizliyecek hepsi o kadar" Ya siz çok temizsiniz yada...

Hâni MÜSLÜMAN FERASET SAHİBİ OLMALI idi?

Neyse, o iki tuvalet temizlemişler bakımını yapmışlar ne olacak ki" diyen kardeşim, lütfen aşağıdaki

ROTARY DERGİSİ / MART - NİSAN 2020 sayısını okuyun.

Yok, yoook.

Gelin hepimiz okuyalım.

KULÜPLER’DEN HABERLER

28 - ROTARY DERGİSİ / MART - NİSAN 2020

Veli Akademisi

2440. Bölge 2019-2020 dönemi ana teması olan "ROTARY OKULDA", gerçekleştirmeyi planladığımız birçok projeyi içinde barındırması nedeniyle Kulübümüz üyelerini son derece heyecanlandıran, hayallerimizi gerçekleştirmemize olanak sağlayan projeler bütünü olarak Kulübümüzün de dönem mottosu oldu.( Harikasınız dostum körün istediği bir........

© Akasyam


Get it on Google Play