We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bir ülke içten nasıl çürütülür?

3 0 0
07.06.2022

Türkiye devletini, Türkiye milletini dışarıdan yıkamayacağını anlayan dış güçler ve içimizdeki dış güçler tarafından yönetilen, tarihinde Türklük veya Türkiye ile alakası olmayan bir çok kişi ve kurumlar kafalarına göre ülkeyi içten karıştırmak için düğmeye bastılar.

En son bir günde 3 farklı olayın aynı günde olması ve bunu medya aracılığıyla yaymaya çalışarak ve bazı siyasetçilerin çıkarak bu olaylar üzerinden rant sağlamaya çalıştığına şahit olduk.

Türkiye'de mülteci sorunu var yok demek istemiyorum. Fakat sürekli “Mülteci sorunu var, ülkemde Mülteci istemiyorum. “ diyerek sürekli ısıtıp ısıtıp gündeme sürerek içimizdeki milli birlik ve beraberliklerimizi bozmaya çalışanları ekranların karşısında hayretle izliyorum ve gerçekten onları kınıyorum.

Diğer tarafta çok küçük yaşlarda sigara bağımlısı olan yüzlerce genç varken, evlenip geçinemeyip ayrılan, anne ve babasının imkânları olmadığı için okuyamayan gençler varken, işsizlik ve girdiği işi beğenmeyen, çalışmadan sürekli marka peşinde koşan, yabancı ülkelere özenen bir gençlik varken, kıtlık baş göstermişken oturup sürekli bölücülük yapan, kinleriyle beslenen insanları anlamamı kimse........

© Akasyam


Get it on Google Play