We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Oyun aklı yoktu!

1 0 0
21.09.2021

Samsunspor’un Gençlerbirliği ile kendi sahasında oynadığı ve beraberliği uzatma dakikalarında kurtardığı maçta ne saha içinde ne de saha dışında maalesef bir oyun aklı yoktu.

Bursaspor hezimetinden sonra Gençlerbirliği maçı için bir silkiniş ve ben buradayım diye haykırış maçı olur diye düşünenler yine hayal kırıklığına uğradı.

Maça geçen haftadan 3 farklı oyuncu ile başlayan Mehmet Altıparmak o eski cesaretini ve iddiasını kaybetmiş gibiydi. Hani demişti ya “Önde basan yediğinden fazla atan sürekli çabuk ve dikine oynayan bir takım olacağız.” diye.

Maç hiçte öyle olmadı aksine Gençlerbirliği önde basıp pozisyonlar buldu ama bunları gole çeviremedi. Bizim atak girişimlerimiz ise çok cılız kaldı. 40. Dakikada Yasin’in ortasında Fofana golü atarak bizleri sevindirse de endişemize bir çare bulamadı.

Gençlerbirliği’nin ilk golü geliyorum diye diye geldi. İkinci yarıya oyuncu ve oyun içi değişikliğiyle başladık ve oyun iyi de gidiyordu fakat bu seferde Gençlerbirliği öne geçti. Son dakikada bulduğumuz gol ile beraberliği kurtarmanın sevincini........

© Akasyam


Get it on Google Play