menu_open Columnists
We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close

Най-сетне посланик!

16 0
thursday

Добре е в България да има представител на САЩ и какво от това, че не е дипломат от кариерата

Президентът Тръмп определи Дъглас Холдър, републиканец от Флорида за посланик на САЩ в България. Трябва да бъде одобрен от Сената на САЩ. Няма дипломатически опит, има опит на бизнесмен. Това, несъмнено е добра новина за страната, защото от началото на 2025 г. тук САЩ не са представени с посланик. От средата на 25-та в САЩ няма бг........

© Труд