- A +

Zmaji preskočili bolnišnico Rogaška Slatina

0 0 0
09.05.2018

Košarkarji Rogaške so zapravili priložnost, da bi na prvi tekmi polfinala košarkarskega državnega prvenstva presenetili Petrol Olimpijo, kar bi jim v soboto pred pregovorno vročekrvnimi domačimi navijači omogočilo naskok na tretji finale v zadnjih štirih letih. Tokrat so bili Ljubljančani boljši tekmec vse od prve (po treh minutah je bilo že 11:3) do zadnje minute. Niti sekunde dvoboja Slatinčani niso preživeli v vodstvu.

Pri tem ni pomagalo, da so v večinoma prazni dvorani skoraj polovico gledalcev tvorili njihovi podporniki. Tudi v bobnih je bilo 1:1. Na igrišču pa druga pesem. Pred ponovitvijo lanskega finala se je trener Rogaške Damjan Novaković upravičeno bal Olimpijine moči pod koši. Centrska vrsta gostiteljev je popolnoma dominirala v skoku (48:24), tako v obrambi, čemur so sledili hitri........