- A +

Slovo palčka med bogataši

12 0 0
14.05.2018

Najbolj košarkarska pokrajina v deželi evropskih prvakov, Štajerska s kar štirimi prvoligaši (Zlatorog, Hopsi, Šentjur in Rogaška), letos v finalu državnega prvenstva ne bo imela predstavnika. Slatinčani so, enako kot lani v finalu, pokleknili pred Olimpijo. Tokrat že stopničko prej. Polne dodatne tribune v domači športni dvorani so na drugi tekmi polfinala pomagale le tri četrtine, ko so gostitelji vodili, tudi za 13 točk (32:19). A po 34. minuti, ko so zmaji prvič povedli, je bilo zabave konec. Visok ritem, ki ga je narekovala Olimpija z znatno večjo rotacijo igralcev, je bil za oslabljene, zaradi poškodb zdesetkane Slatinčane prehud.

"Proti taki ekipi je treba vseh 40 minut igrati izbrano. Mi smo pa imeli nekaj črnih minut, kar so........