We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Hámor vám pomôže zabudnúť na Kaliňáka

372 0 0
19.05.2017

Autor je stredoškolský učiteľ a spisovateľ

Ako sa tu na štátnej úrovni čachruje s nehnuteľnosťami, si vieme predstaviť minimálne od čias, kedy sa za Galka prevalilo rozkrádanie majetku vojenskej spravodajskej služby. Že skutočnosť je horšia ako najhoršie predstavy, už neprekvapuje.

Každá ďalšia informácia to môže iba potvrdiť a presne to robia aj posledné odhalenia v réžii Igora Matoviča. Unavuje to už všetkých a niet pochýb, hoci to tak na prvý pohľad nemusí vyzerať, že najviac to unavuje práve Matoviča a ľudí okolo neho.

Trpia diváci i poslucháči, trpia aj tí, ktorí sa odstrihli. Hnus sa k nim dostáva sprostredkovane; museli by si nechať zaliať uši voskom, aby aspoň raz za deň nepočuli o Kaliňákovi a aby to nebolo všetko, tak najnovšie musia počúvať aj o Móricovi.

V takomto negatívnom nastavení sa dlhodobo fungovať nedá. Oteplilo sa, to je pravda, ale opäť, tentoraz takmer fatálne, zlyhal slovenský hokej. To autora tohto článku od doby, kedy sa prakticky jediná osobnosť nedokázala zastať Petra Šťastného v spore so Širokým, nezaujíma, avšak zo sklamania fanúšikov nedokáže nebyť smutný.

No ešte smutnejší je z toho, že tu celé roky ignorujeme športovca, ktorý podáva výkony na úrovni našich najlepších hokejistov, a to tie výkony podceňujem........

© SME.sk