We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Kılıçdaroğlu'nun kedicikleri

88 216 263
12.07.2018

Adnan Oktar'ın kedicikleri operasyonla alınınca gözlerim CHP'li Mahmut Tanal'ı aradı. Çoktan kediciklere baskın yapılan kapılarında kendini yerlere atmalı, polise karşı direnmeliydi. Hayırdır, kedicikler'in FETÖ'nün Zaman Gazetesi kadar hatırları hakları yok mu?

Mahmut Tanal, Bülent Tezcan kediciklere operasyon yapılırken nereye saklandılar?

Kedicikler sağlık muayenesine getirilince makyajları akmış, durum anlaşılmıştı.

Makyaj yapma fırsatı bulamayan kediciklerin yüzlerine iyice bakınca gerçekler ortaya çıktı.

Yahu ne görüyorum; kedicikler'in biri Bülent Tezcan, diğeri Mahmut Tanal, bir diğeri tıpatıp Engin Atay'a benziyordu.

Sağlık kurulu önünde toplanmış halk, kediciklerin makyajsız hallerini görünce “.ötüme kaşla göz yapsam bunlardan güzel olur” diye laf attı, gerçekten, seçim sonrası Kılıçdaroğlu'nun kediciklerinin Atatürk makyajı akmış, kaş göz yapılan .ötten olmuşlardı.

Adnan Hoca'nın raporu varmış, şizofrenmiş.

Adam içeri alınınca sallamak kolay, CHP'nin şizofren raporu nerede, yiyorsa söyle.

Şizofren hastalarını iyileştirmek zordur, çünkü uzun süre kullanılan ilaçlar etkisini yitirir, “parti içi hesaplaşma”, “kurultay” gibi ilaçlar etkisini yitirdi hatta toksit (zehir) hale gelmiştir.

Kedicikler niye ekranda iki de bir Flash TV gibi oyun havaları, erik dalı gevrektir çalıp oynuyorlardı, bir depresyon sürecidir, aşırı sevinç aşırı iyi görünme hali, manik (mani) denilir, seçim sonrası CHP'nin aşırı keyifli hali ağır bir semptom yaşadığını gösteriyor.

SİYASİLERİMİZ KEYİF ALMIŞSA, SORUN YOK...

Hastanede çalışırken çok acıklı bir sahne aklımdan çıkmaz; adi hırsızlıktan yakalanmış bir mahküm hasta getirildi, kafayı sıyırmış, üstünü başını yırtıyor çırılçıplak kalıyor, akli dengesini yitirmiş, kelepçeyle bir kolunu yatağın baş ucu demirine bağladılar, ya diğer eli?

Diğer eliyle zafer işareti yapıyor! Biz adam için üzülüyoruz, ama baktım adam mütemadiyen gülüyor ve zafer işareti yapıyor, yani keyfi yerinde.

Sinemacılar bir film çekmesin, şarkıcılar bir albüm çıkartmasın hemen kamera karşısına çıkar, çok keyifliydi, derler, iyi de filminden, kasetinden biz hiç keyif almadık.

Bizim keyif almamız çok da önemli değil, hesap ortada, siyasilerimiz keyif almışsa, sorun yok.

Neyin keyfi? Keyif için karmaşık soru şudur, orgazm hareketi vücudun aşağısında gerçekleşir, ancak keyfi neden beyin çıkarır?

Giren çıkan seçmene beynin dıngılında değil.

Sıkıntılı psikiyatrik sorunlar, ünlü bir cerrah (bu hikaye gerçektir) çok ağır bir parkinson ameliyatına girer, beklenmedik bir sakarlık, cerrah yanlışlıkla bir damarı keser ve hayıflanarak ameliyat başarısız deyip bitirir

O da ne, parkinson hastası, damarın kesilmesiyle önemli ölçüde iyileşir ve cerrahlar tedavi için habire aynı damarı kesmeye başlar, aspirin gibi damarın kesilmesi ne anlama geliyor bilinmiyor ama tedavi ediyor.

Psikiyatri hastalarında beynin bir tarafını kesme son yılların modasıdır, hatta, tek çözüm gen tedavisi deyip, beyne DNA ekelim, yeni hücre oluşturalım deneyleri çoktan başladı, sonuç, ekmeyle kesmeyle henüz bir netice alınamadı.

Beyne hücre ekimi yok daha ne? Kimsenin aklına, yahu aklı beyni yerinde nice insan var neden gelmiyor; nedir bu kesip, ekip, çıkartıp, bölüp, tasfiye edip, kovup, yer değiştirip yeni bir "organ" oluşturma hevesi.

CHP BİR TABELA PARTİSİNE DÖNÜŞECEKTİR

Kılıçdaroğlu'nun kediciklerine ameliyatla cumhuriyet ekmenin anlamı yok, CHP'nin PKK damarını keselim, yok FETÖ damarını keselim, bu kesmeyle olacak iş değil, koltuklarına yapışmışlar, gen tedavisiyle kuruluş ayarlarına döndürmek imkansız, beyin felç olmuş ve seçimden sonra milyonlarca seçmen de ölmüştür. Mahalli seçimlerde Beşiktaş ve Çankaya gibi kalelerini dahi koruyabilecekleri şüphelidir.

Çünkü bu gen tedavisini ciddi ciddi AKP düşünüyor, Çankaya ve Beşiktaş gibi yerlerde "kemalist görünümlü" adaylar çıkartmayı düşünmeye başladı bile.

Sorun şudur, CHP'lilerin halüsinasyon ve hezeyana neden bu kadar yatkın oldukları?

Hezeyan yaşayan hastalar, yaşları 60'ı geçmişse fazla yaşayamaz, Beşiktaş ve Çankaya'yı dahi alamadığını gören son umut hastalar da ölecek, CHP bir tabela partisine dönüşecektir.

Cumhuriyet Gazetesi ve Halk TV'nin bazı medyum yazarları seçim öncesi bu hezeyanları, halüsinasyonları bolca yaşadı, nedir halüsinasyon, sesler duymak işaretler, ilahi mesajlar resimler görmek.

Malumunuz, ilahi işaretler üç hak dinimizde de dağlarda görülmüştür, Hazreti İsa, Tabor dağında Musa'yla görüştü. Musa'ya on emir de Tur Dağı'nda inmiştir. Hz. Muhammed'e de ilahi emirler dağda gelmiştir.

Seçim öncesi Cumhuriyet ve Halk TV'nin bazı programcı ve yazarlarına da ilahi emirler, dağdan (kandilden) gelmiştir, ilahi mesajı aldılar ve halüsinasyon ve hezeyanlarını ekranlardan halkın üstüne boca ettiler.

Seçim gecesi tam Adnan Hoca'nın kedicikleri gibi erik dalı gevrektir çalıp oynayacaklardı, ki ilahi emir dağdan değil, şeytandan gelmiş.

CHP için artık söylenecek tek laf: Ölmüş ağlayanı yok.

Öyle derin bir ölmüş ağlayanı yok hali ki, CHP'nin başına gelenleri yazıp çizecek tek bir yazarı kalmadı.

Sorumlu bir yazar olarak bizler yine de şizofren hastaları anlasın anlamasın, CHP için teşhisimizi koyalım, reçetimizi yazalım.

Otuz-kırk yıl önce organ nakli ameliyatlarından önce, doktorlar için ölüm kararı almak basitti, nabız durdu, kalp atışı yok, o halde, öldü, denilirdi.

Şimdi nabız ve kalp atışının durması kafi değil, başımıza bir de "beyin ölümü" çıkarttılar.

"Beyin ölümü" kavramıyla hayatımıza bir de "fiş" çıktı, fişe takıldı, fişi çekildi.

CHP'nin beyin ölümü çoktan gerçekleşti ve bizler CHP'nin fişini çekeli yıllar oluyor.

Ancak fişe takılı hastanın uzun zamandır yeni bir ailesi var, Erdoğan Toprak, Tekin Toprak, Canan Kaftancıoğlu, Engin Alan, Bülent Tezcan, Tuncay Özkan, vs. vs. Hastanın fişini çekemiyorlar, çünkü fişi çektiklerinde kendilerinin de beyin ölümü gerçekleşecek.

ÜLKENİN BAŞINA AŞTIKLARI FELAKETLERİN NE KADAR FARKINDALAR...

Kılıçdaroğlu'nun kediciklerine boşuna dert anlatmayın, aferin deyin, iyi yapıyorsunuz, öyle fişe takılı dursun, öldü mü ölmedi mi ne önemi var, maaşlarınızı alıyorsunuz, makamlarınız maşallah, arada bir mikrofon da tutarlar Halk TV'de, öyle fişe takılı gül gibi yaşayıp giderseniz.

Yanisi düne kadar FETÖ'yle HDP'yle hesap ortada deyip kan-kan dansı yapıp hastayı öldürenler, bugün öldüğüne inanmıyorlar ve kapıda bekleyen milyonlarca seçmene söyleyecek bir laf da bulamıyorlar.

Bir başka ölüm türü daha var: "Bilincini kaybetmek".

Bilincinde olmak, çevresinde olup bitenleri anlayıp-anlamamak demek.

CHP'ye çöreklenmiş bu CONO aşireti, ülkenin başına aştıkları felaketlerin ne kadar farkındalar?

Bilincine varmanın da deneyleri yapıldı, mesela bir maymun aynada kendini görünce kendi varlığının bilincine varıyor mu?

Mesela aynada kendini gören fil, kafasındaki boya lekesini fark edip silmeye çalışıyor. Mesela kargalar da bilinç deneyimden başarıyla çıktılar, üstlerine yapıştırılan bir etiketi aynada görünce aynaya dokunmadan kendi üstlerinden çıkartmaya çalışmışlar.

CHP'liler üstlerine yapıştırılmış FETÖ'lü, HDP'li Atatürk ve cumhuriyet düşmanı etiketin farkındalar mı?

Çıkartacak kadar bilinçleri var mı?

Bilincini kaybeden hastalar için bilim şöyle diyor, bu hastalar gülebilir, ağlayabilir hatta nabızları da normaldir, ancak etrafta olup bitenlere karşı bilinç sergileyemezler.

Bilincini kaybetmiş hastalar "beyin korteksi" hasar görmüş hastalardır.

CHP'nin beyin korteksi neydi? Cumhuriyet, Mustafa Kemal, üniter devlet, herkesin hukuk karşısında eşitliği ve sosyal refahtan herkesin eşit faydalanması, seçim öncesi bunları söyleyen çıktı mı?

Mesela,........

© OdaTV