We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

R.Tayyip Erdoğan ve Hz. Ömer Adaleti

6 0 2
21.06.2018

R.TAYYİP ERDOĞAN VE HZ. ÖMER ADALETİ

15 Temmuz darbesinde çuvallayan Amerikalı ve Batılı istihbarat ajanları seçim arefesinde dört koldan hükumete saldırıyor. Ak Partiyi zayıflatmak ve iş yapamaz hale getirmek için tuzaklar hazırlıyor.

İlk plan, kadim eleman Gülizabeth cumhurbaşkanı adayı yapılacak, karısı da intifadaya başlatacaktı. Yoldaşları mutabık kalmayınca, planları akim kaldı.

Ani bir atakla ikinci safhaya geçtiler. Müslüman kesimin oylarını Ak Parti’den koparmak için Temel’i piyasaya sürdüler. Kalıbının adamı olmadığı anlaşıldı ve bu plan da suya düştü.

Milliyetçi oyları devşirmek için Zümbüle Hanımı sahaya sürdüler. Onun da çapsız olduğu anlaşılınca halk rağbet etmedi, vekil adayları ve partililer gruplar halinde partiden istifa etti.

Kürt oylarını koparmak için Selahaddin’in eline keman vereceklerdi ama hapsi boylayınca o planları da alt üst oldu.

Oy oranı, mahalle muhtarı seçimini etkileyecek sayıda olmayan Yeni Asya ve kardeşlerinden bahsetmeyi lüzum görmüyorum.

Elde Yalova Kaymakamı Muharrem İnce kaldı.

Herif o kadar çapsız ve seviyesiz ki seçim konuşmaları incelendiği vakit bir cumhurbaşkanı adayından ziyade kamyon şoförünü andırıyor…

Pirim yapmak için Teyyo emmi gibi her telden çalıyor.

Çocukluğunda Ayetel Kürsi’yi ezberlediğini ve her gün Cuma namazı kıldığını iddia ediyor. Nasıl oluyorsa artık… Ama mübarek Ramazan günü rakıyı kafaya diktiğini ve Meclis’te cinsel tacizden dokunulmazlık dosyası olan tek vekil olduğundan hiç bahsetmiyor. Dürüst bir liderdir ya…

Şanlıurfa mitinginde, traktör sürdüğünü hatta en zor iş olan geri vitese bile taktığını ifade ederek........

© Nurdan Haber