We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Siyonizm çökerken-2

2 0 2
28.12.2017

Beni İsrail’in zulmü açık, ortada ve ayyuka çıkmışken biz ne yapıyoruz? Daha “Mavi Marmara” derin yaramız, zilletimiz tazeyken bir de bu zillet çöktü üzerimize... Gazımız alınarak hiçbir yere varılamayacak.

Müslüman halkların yöneticileri ya akıllarını başlarına alıp, halklarının duygularına, değerlerine uygun hareket edip, işbirliğinden vazgeçecekler, yoksa tüm zalimler gibi sonları hüsran olacak. Zalimlere meyletmek bile yasakken, bu olanlardan sonra stratejik ortaklıklarımız, ilişkilerimiz zedelenmesin kaygısı ne zamana kadar sürecek? Allah’ın düşmanlarınız dedikleriyle bizim de fark ettiğimiz gerçeğe rağmen, neden hâlâ gereğini yapmıyor, yapamıyoruz?

Unutmayalım ki zulmü engellemeye çalışmayanlar, zalimlerin zulmüne ortak ve destekçi durumundadırlar. Saflar iki: Ya zalimlerden, ya da mazlumlardan yana olmak. Seyredenler, susanlar, bize ne diyenler de zamanın zalimlerinin zulmüne ortaktırlar.

Mazlumun da, zalimin de kimliği sorulmaz, aranmaz. Bu şu şekilde anlaşılmalı: Filistinlileri Müslümanlığından dolayı kardeşimiz olarak severiz. Siyonistler zalim, onlar mağdur ve mazlum oldukları için onları destekleriz.........

© Milli Gazete