We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ölüm Kusan Şehir İstanbul

38 42 408
12.10.2018

Fakat ! Cumhuriyet bayramı resepsiyon davetiyesinde TÜRKİYE CUMHURBAŞKANI yazar geçer. Yetmezse İstanbul Teknofest canlı yayınında anonsçusu “ TÜRKİYE CUMHURBAŞKANI “ dedi .

Tabi bunlar kayıt altına alınmış gerçek bilgilerdir . Bu tamlamayı ağzıyla ikrar eden anonsçuyu iki dakika orada tutmam . Fakat ! Hala oralarda geziyor.

Ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri kafa lafaya vermiş Gazi Mustafa Kemal Atatürk `ün CHP `ye bırakmış olduğu hisselerin peşine düşmüşler .

O halde ! Bizzat Atatürk `ün vasiyetine göre bakarsak .

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli beyler , BEŞTEPE `ye SARAY yapın diyen bir vasiyet gösterin bana..

Devam edelim . Tam bağımsızlıkçı Mustafa Kemal Atatürk , sizler gibi siyasetçileri acaba yaşasaydı bu ülkenin topraklarında barındırır mı diye bir kendinize sorun .

Hele de DEVLET BAHÇELİ bey , halep ordaysa arşın burada . Herkesin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.

İlginçtir , Cumhurbaşkanı Erdoğan dün , GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK dedi. Bayram değil ama , ONLAR MUSTAFA KEMAL der . BEN ve bizler ise MUSTAFA KAMAL ATATÜRK deriz başkomutanım.

İş bankası hisseleri CHP yönetiminde tutuluyor . Çünkü bu ülke bir daha fakru zaruret içerisine düşmesin . Erdoğan beye tüm ülkenin hisselerini verildi. Yaptığı ortada . Türkettiği Türkiye ortada. Kala kala kendi krizinden çıkabilmek için İş bankasının hisselerine mi kaldı .

Hayır , arkadaş bak! 80 senedir bu hisseler CHP yönetiminde . Bakın hisseler muhafaza ediliyor. Kim gelirse gelsin . CHP yöneticileri YEDİ EMİN görevini layıkıyla yaptılar .

On altı senedir Erdoğan yönetimine ise , koskocaman TÜRKİYE CUMHURİYETİ verildi . Erdoğan ve kadroları YEDİ EMİN olamadılar. Ülkenin durumu ve nasıl yağmalandığını hepimiz biliyoruz.

Atatürk , İş bankası gelirlerinden Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumuna pay bıraktı . Ne yaptınız diye soran yok . 1980 yılından sonra bu gelirler ÖRTÜLÜ ÖDENEĞE aktarıldı .

Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumunun bugün durumu ne diye soruyorsam , benim gördüğüm sıfır . Yaptıkları bir şey yok . Makamsal olanaklarla sefahat süren ve asla hayatları boyunca o makamlara gelemeyecek arkadaşlar oralarda makam işgal ediyorlar.

1980 yılından sonra ÖRTÜLÜ ÖDENEĞE aktarılan bu gelirler bugün SARAY tarafından kullanılıyor mu diye sorSAK! …

Ben bir soru soruyorum . Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından çok gizli fakat milyarlarca lira olarak harcanan örtülü ödenek gelirlerinde İŞ........

© Medya Siyaset