We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

AK Parti bu 'fırıldaklar'a nasıl tahammül ediyor?

48 7 18
22.10.2018

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı (eski) Akif Gülle'nin odasındaki bir ziyaretçi, benim de olduğum bir ortamda, Edibe Sözen'i (Genel Başkan Yardımcısı) şikayet etmeye kalkışınca...

"Sus" dedi Gülle...
"Allah rızası için sus. Biz bunu yaparsak, ötekilerden ne farkımız kalacak?" dedi.

Akif Gülle'nin bu sözlerinin üzerinden kaç yıl geçti hatırlamıyorum ama, bugün kimi "Fırıldaklar"in diğerlerinden gerçekten de hiç farkı kalmamış. Bir şekilde sızmışlar AK Parti'nin içine... Erdoğan'ın güvendiği isimlere saydırıyorlar, saldırıyorlar.

Kimi koltuk için kaltaklaşıyor, kimi şimdiye kadar bir baltaya sap olamadığı için alçaklaşıyor, kimi de siyasi ikbâl uğruna Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın güvendiği kişilerin arkasından kancıklaşıyor.

Numan Kurtulmuş'a, Mehmet Özhaseki'ye, Süleyman Soylu'ya, Berat Albayrak'a... her ortamda, Allah ne verdiyse artık. "Kim duyarsa duysun" edasıyla hem de... Korku bilmeden üstelik...

Ankara Çukurambar'da karargâh kurmuş bunlar!

Onlardan biri geçen hafta karşıma kuruldu. "Süleyman Soylu kötü, Berat Albayrak kötü, Numan Kurtulmuş kötü, Mehmet Özhaseki hepsinden kötü..." sözlerinin hoş olmayan bir gürültüye sebep olduğunu görünce başka masaya buyur ettim. O gürültüye daha fazla tahammül edemedim çünkü.

CHP ağzı desen değil...
HDP ağzı desen yine değil...
FETÖ'cü desen hiç değil...
FETÖ'den, FETÖ'cülerden daha beter ama...
AK Parti bu "fırıldaklar"........

© Internethaber